Calendar Pazar, Kasım 18, 2018
Text Size
   

projeneon site içi arama

Kayan Yazı

KAYAN YAZI LED TABELA AKAR YAZI


Kayan yazı Her renk ve ölçüde imal edilebilir.USB bellek sayesinde tabelayı yerinden oynatmadan istediğiniz yazıyı istediğiniz animasyonlarda kampanya ve promosyon ürünlerinizi firmanızın reklam alanında çalıştığı ürünleri kayan yazı akar yazı sayesinde kolayca tanıtabilirsiniz.

Piyasada bir çok muadili bulunan lazer led kayan yazı çeşitleri için siz müşterilerimizin seçici olmasını bekliyoruz.16x32cm 1 modül olarak satılan kayan yazılar ürün kalitesine göre kolayca fiyatlandırılmaktadır.Düşük fiyatlarla yapılan bu tabelaların ömrü oldukça kısa olacaktır.Lazer led kayan yazı imalatı yapılırken kaliteli ürün seçilip ve bu iş imalatında profesyonelce yapılırsa ancak tabeladan randıman alınabilir.

Eski Tip Kayan Yazılarla karıştırmayınız.Tamamen yenilenmiş Lazer Led Kayan Yazı ekran modül parçalardan oluşturulmaktadır.

Lazer Led Kayan Yazı Tabela Videoları

Müşterilerinizin dikkatlerini çekmek için Özel tasarlanmış yazı şeklinde animasyonlu hareket eden görsel sistemlerdir.

Reklam, ilan, tanıtım, indirim ve özel amaçlarınız için kullanabileceğiniz çeşitli boyut, renk ve özelliklerdeki kayan yazı lardır.

Restaurantlar, hoteller, fuarlar, taşıma şirketleri ve elektronik dükkanlarında olmak üzere bir çok alanda kullanılabilir.

Çalışanların kullanması için minik halde üretimi de mevcuttur.

Elektronik kayan yazı nın afiş ve posterlerden daha çok dikkat çektiği psikolojik olarak kanıtlanmıştır.

Kayan yazı tabelamız bilgisayar kontrollü ve program kullanımı türkçedir.Kayan yazı programı içerisinde çok çeşit animasyon ve yazı karakteri seçimleri vardır.Eski tip kayan yazılardan fark olarak daha parlak yazılar yazı karakterine göre kalınlık ve ledlerin panel üzerinde su geçirmezliği sayesinde ister iç mekan da ister dış mekanda rahatça kullanabilirsiniz.Yazı karakteri sonsuz olup istenilldiği kadar yazı yazabilirsiniz.Kayan yazı hızını yavaşlatabilir ve azaltabilirsiniz.İstanilen ana renklerde imalat yapılabilmekte ve renk değiştirme sisteminde çözünürlüğe göre led ekren tv lerde imalat edilebilmektedir.İsteğe göre en ucuz kayan led ekran sistemidir.

Kayan yazı ürünümüz montajı kolay kullanımı kolay tabela cinsidir.Kayan yazı led sistemlerini Dünyanın heryerine kargo ile gönderebiliriz.

Yeni tip Kayan yazı sistemlerinde her çeşit ölçü her yere monte edilebilecek kasa çözümleri ile normal tabelalarınızdan kolayca vazgeçebilirsiniz.Kayan Yazı tabela programııyla bilgisayar kontrollü her sektöre hitap edebilecek siz müşterilerinize tüm promosyon tanıtım ve mesajlarınızı kolayca iletebilirsiniz.
PROJE MÜHENDİSLİK STAND VE REKLAM HİZMETLERİ
ATALAR-KARTAL-İSTANBUL-TURKEY
0 216 517 30 46-47
 
Şuanda 23 konuk çevrimiçi

Yaz Sil Neon Tabela

Yaz Sil Neon Tabela led aydınlatma teknolojisi ile zamanın en kullanışlı en tasarruflu tabela çeşididir.Uzaktan kumanda özelliği sayesinde yazılan yazılar renk değiştirir.Yazılıp silinebilen özelliği ile istediğiniz gibi promosyon ve tanıtım ürünlerinizi kolayca yazıp silebilkirsiniz.Yazdığınız yazılar fosforlu neon tabela gibi parlar.

Yaz-sil neon-tabela-yazboz-ışıklı--led-yazı-tahtası

Led Kayan Yazı

Led Tabela Kayan Yazı istediğiniz kadar animasyon ve resim yazı özellikleri ile tam bir işyeri tabela çeşididir.Led modüllerden oluşur ve bilgisayar kontrollü olarak usb flash bellek yardımıyla kolayca istenilen yazı ve animasyonlar yüklenebilir.Tabela kullanım amacına göre tek renk veya led ekran şeklinde imal edilebilir.

led kayan yazı modül akar yazı elektronik tabela çeşitleri

Ledon Neon Tabela

Led Aydınlatma sistemiyle çalışan plastik hazır vakum kalıpları olan tabela çeşididir.isteğe göre Farklı tasarımlar da kalıpları hazırlanarak imal edilebilir.Tek rek veya uzaktan kumandalı olarak imalatı yapılabilir.Tabelanın genel olarak kullanımı her çeşit işyerine özel uygun bir tabela çeşididir.görünümü dikkat çekicidir.

led tabela ledon leon plastik hazır kalıp neon tabela